best web site maker

FAQ

Digital signage = digitální reklama. Je moderní podoba reklamy, která nahrazuje klasické formy in-store reklamních nosičů (plakáty, reklamní bannery, roll-upy...). Zobrazuje informace na obrazovce v poutavé digitální formě.

Smart signage řešení má proti klasickým TV přizpůsobený HW na provoz 16/7* nebo 24/7**, klasická TV vám přece doma neběží více než 8 hodin denně. Naše řešení má minimálně tři roky záruky, můžete si ji prodloužit až na pět let. Digitální displej můžete používat horizontálně i vertikálně. Ve většině našich digitálních displejů není použitý TV tuner, podle současného zákona ušetříte až 1 620 Kč za koncesionářské poplatky. Naše smart signage produkty si připojíte do sítě a my na nich dokážeme obsah spravovat na dálku. A na závěr: naše smart signage mají vlastní přehrávače, nepotřebujete tedy investovat další prostředky do dodatečného HW.


* 16/7 = provoz 16 hodin denně po 7 dní v týdnu; ** 24/7 = provoz 24 hodin po 7 dní v týdnu

Vaši kavárnu bychom naším řešením oživili. Ukázali bychom zákazníkům širší portfolio vašich produktů. Zatraktivnili bychom vaši aktuální nabídku. 
Naše služba je postavena na komplexní správě. Nepotřebujete mít ani svého grafika, ani technika na správu. Vaše materiály upravíme a připravíme k distribuci na dálku do všech vašich digitálních displejů. Zobrazíme vám ne jedno, ale až tři reklamní řešení najednou. Můžete kombinovat video a statické obrázky při jednom zobrazení. Máme několik způsobů, jak obrazovku rozdělit, např. hlavní obraz – vysílá videoupoutávka na nové produkty, boční banner – zde může být prostor pro vaše dodavatele apod.  


Ne, nepotřebujete. Pro využití našeho řešení potřebujete mít jen internetové připojení, vše ostatní běží na našich serverech. Naše smart signage displeje mají vlastní přehrávač, jímž obsah po síti nahrajeme.

Ničeho se nemusíte obávat, od toho je tu služba smart channel. Instalované zařízení dokážeme vzdáleně nastavit i naplnit vámi schváleným obsahem.